Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Pro Defence S – 68023 – Tropical

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Храна во форма на гранули со пробиотик за секојдневно хранење на млади и возрасни риби. Пробиотикот ја стабилизира микрофлората во цревата, ја зголемува отпорноста на рибите на патогени бактерии и го ублажува стресот предизвикан од транспорт или од мрестење. Покрај пробиотик, овие гранули содржат протеини и есенцијални аминокиселини кои се важни за здрав раст и развој на рибите.

Пакување 100мл.

260.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart