Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Malawi Chips – 60728 – Tropical

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Храна за циклиди во форма на чипс на база на спирулина. Богата е со растителен протеин, коприва, алги, природни минерални соли и витамини.

Пакување од 5л/2.6кг.

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart