Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Ichtio – 32134 – Tropical

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Со ова средство се овозможува здрав раст и развој на рибите во аквариум. Доколку во акваирум се појави болеста на бели дамки предизвикана од (Ichthyophthirius multifiliis), тогаш се препорачува користење на Ихтио средство.

Пакување 100мл.

250.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart