Esklarin + Aloe Vera – 34014 – Tropical

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Доколку се користи вода од чешма за во аквариум, се препорачува користење на оваа средство. Ескларин се состои од екстракт од алое вера, кое ги неутрализира тешките метали кои што се токсични за рибите и ја штити кожата и очите од штетни материи кои што се присутни во вода од чешма. Исто така алое вера помага за лекување на рани на кожата и ја штити од инфекција.

Пакување од 100мл.

250.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart