Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

CMF – 32184 – Tropical

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ЦМФ средство е значајно за правилен раст и развој на рибите затоа што им помага во борба со опасни патогени микроорганизми, како што се бактерии и габи. Исто така се покажува како корисно во случај кога ке се појави болеста на бели дамки предизвикана од (Ichthyophthirius multifiliis).

Пакување од 100мл.

250.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart