Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Bacto Active – 34304 – Tropical

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Бакто актив средство е богато со бактерии и е наменето за слатководни и морски аквариуми. Бактерии кои што се содржани во оваа средство брзо ги отстрануваат отпадот кој е собран на подлогата и на самите филтри и на тој начин одржувањето на аквариумот го прави многу полесен. Редовно користење ја прави водата кристална и безбедна.

Пакување од 100мл.

280.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart