Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Храна за риби Topical Vitaliti&Color 95ML/20GR

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Целосна храна за виталност и бојата на рибите.

Vitaliti&Color е целосна, многу здрава храна во листови за сите видови на украсни аквариум риби. Промовира прекрасна боја и виталност, со додавање на Л-карнитинот се забрзува процесот на масти потрошувачка во организамот на рибата.

SKU: Храна за риби Topical Vitaliti&C Categories: ,

120.00 ден

Храна за риби Topical Vitaliti&Color 150 мл

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart