Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Потопен краток грејач Shark 100W -Atman

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Краток потопен грејач од 100W идеален за мали и ниски аквариуми со капацитет од 60 до 80 литри вода.
Пред вклучување во струја грејачот треба да биде сместен во аквариумот полн со вода!

350.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart