Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Потопен грејач 250W -Atman

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Квалитетен грејач од 250W со вграден потенциометар за регулирање на температура на вода! Идеален за аквариуми до 250 л вода. Грејачот треба да биде правилно поставен во одреден дел од аквариумот и пред да се вклучи во струја задолжително треба аквариумот да биде полн со вода.

530.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart