Потопен грејач 100W -Atman

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Квалитетен грејач од 100W со вграден потенциометар за регулирање на температура на вода!
Идеален за аквариуми до 100 л вода.
Грејачот треба да биде правилно поставен во одреден дел од аквариумот и пред да се вклучи во струја задолжително треба аквариумот да биде полн со вода.

 

450.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart