Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Керамика прстени 250 гр

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Филтер керамички прстени

SKU: Керамика прстени 250 гр Categories: ,

100.00 ден

Филтер керамички прстени Се користи како филтер кертриџ за слатководни аквариуми.Придонесува за создавање на совршена средина потребни за живот, како и висока бактериска филтрација .

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart