Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Био Болс – Филтер материјал 100kom

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Био Болс – Пластитчни топчиња кои многу корисни за биолошка филтрација. Порозни се и собираат голем број на корисни бактерии кои се многу важни за секој аквариум. Едно пакување има 100 био топчиња.

500.00 ден

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart