Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Активен јаглен – MP –

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Активен јаглен во пакување од  1kg, 500gr и 250gr. Се користи за биолошка филтрација во аквариуми. Го подобрува квалитетот на водата и ги неутрализира штетните хемиски елементи.

100.00 ден230.00 ден

Clear

Specification: Активен јаглен – MP –

Пакување

250gr, 500gr, 1kg

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart