Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Наплата

НАПЛАТА

Наплатата се одвива на 2 начина и тоа.

1.Наплатата на се одвива кога ке ја добиете нарачката на домашна адреса или ваша локација.

2.Плакање преку банков налог (односно банкарски трансфер)

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart