Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

Испорака

НАШИТЕ НАЧИНИ НА ИСПОРАКА.

Испорака

Вашата нарачка ке ја добиете брзо и бесплатно до вашиот дом или ваша локација за нарачки над 6000 денари во спротивно се наплаќа само 150 денари , откако ке ја потврдиме во нашиот центар на нарачки ќе ја добиете брзо за само 24 часа во кое било населено место во Македонија.

Паќетите се двојно запечатени и вашите производи се одлично заштитени.

Ако ви треба дополнителни информации или сакате да нарачате исто така можете да не контактирате по телефон или пишете ни e-mail . Ние ќе бидеме среќни да ви помогнeме со вашата одлука!

Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart