Нарачки 24/7 Тел : 078-384-465 | Е-маил: info@aquashop.com.mk

За нас

ЗА НАС

Aquashop.com.mk е дел од Азгард Дооел Штип , приватна компанија со седиште во Штип, Македонија.Одамна е позната како лидер на пазарот во нашиот сектор во Македонија.

Ние сме млад тим кој има амбиција да им предложи на љубителите на Акваристиката,можноста да добијат квалитетни производи само од светски производители како што се (TRIXIE,ATMAN,RS-ELECTRICAL,SHARK,ARAMI,TROPICAL)

Благодарение на нашите искуства во областа на Акваристиката ние ги избравме најдобрите производи за Вaшето хоби. Бесплатно без никакви трошоци за достава за 24-36 часа, Вие можете да го  добиете избраниот производ во речиси секое населено место во Македонија.

Истовремено располагаме со понуди на повеке различни производи, кои  не можат да се најдат во останатите продавници.

Азгард Дооел Штип

Кирил и Методи бр 20

Македонија

Тел Фиксен:. ++389  078/384-465  

Работно време понеделник-петок од 08,00 до 16,00 часот
Skype: aquashop.mk
Facebook:Aquashop Online Magazin
Е-пошта: info@aquashop.mk
Aquashop.com.mk
AlbanianBulgarianEnglishMacedonianSerbianTurkish
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
Shopping cart